Просимо про допомогу нашому храму та херсонцям після підриву Каховської ГЕС

Шостого червня у нашому місті сталася ще одна жахлива подія: російські війська підірвали Каховську ГЕС. Цей теракт викликав масштабні руйнування та збитки як для всього херсонського регіону, так і окремо для нашого храму.
Були затоплені села та невеликі містечка, постраждав і сам Херсон у якому були затоплені окремі райони міста, що спричинило неймовірні збитки місцевому населенню. Особливо постраждав мікрорайон нашого храму «Корабел» та сама церква. Ми знаходимось на острові, який з усіх сторін оточений водою – зараз мікрорайон повністю затоплений на 1,5-2 метри у висоту водою, яка постійно прибуває.
У зв’язку з цим просимо усіх небайдужих та всіх, хто підтримував Херсон через нас раніше знову простягнути руку допомоги херсонцям та нашому храму!
Сьогодні постраждалі херсонці це люди, що лишилися всіх запасів їжі, які затопило, можливості працювати, дехто навіть лишився домівки, а з цим і будь-яких можливостей для існування. Особливо потрібна допомога жителям мікрорайону «Корабел», які сьогодні не можуть навіть вийти зі свого дому через повну затопленність вулиць. Зараз та після спаду води цим людям буде вкрай необхідна всебічна підтримка для можливості вижити та відновити своє життя. Ми будемо надавати всестроню можливу для нас допомогу постраждалим херсонцям та закликаємо всіх долучитися та передати через нас гуманітарну допомогу та допомогу коштами, яка буде направлена на забезпечення хоча б базових потреб постраждалих від теракту.
Також просимо всіх небайдужих допомогти відновленню нашого храму та духовенству. Зараз храм затопило – у середині церкви плаває вода, руйнуючи, як саму будівлю храму, так і церковне начиння, меблі та ікони. Також постраждала і церковна пекарня, у якій пекли благодійний хліб та готували обіди для постраждалих херсонців – зараз пекарня та її сировина також затоплені. Для відновлення храму необхідні значні кошти, яких у Херсоні, що постійно знаходиться під обстрілами просто не має, але богослужіння та молитва за мир, наших захисників, країну та місто в Херсоні мають відбуватися!
Окрім цього просимо підтримати і духовенство храму, яке наразі зосталося без місця служіння та коштів для існування. Наразі у Свято-Касперівському храмі служать 2 священники: настоятель отець Іоанн та отець Валерій. Саме вони звершують богослужіння в храмі та займаються організацією всіх процесів щодо надання допомоги постраждалим херсонцям. Сьогодні ж потребують допомоги вони та їх сім’ї (у отця Іоанна 8 дітей), які через російський теракт лишилися без місця свого служіння та будуть змушені відновлювати храм після наводнення.
Тому просимо всіх небайдужих, усіх хто може допомогти – допомогти. Уся отримана допомога та кошти будуть направлені на підтримку постраждалих від наводнення херсонців, а також частина піде на відновлення храму після потопу. За необхідності ми можемо надіслати офіційний лист-запит про допомогу та надати повний звіт про її використання. Ви можете допомогти херсонцям надіславши нам гуманітарну допомогу або кошти на її придбання за реквізитами:
IBAN: UA803253650000002600901358396
МФО  325365
ЄДРПОУ 25649500
Або
Картки настоятеля:

5363 5423 0758 5100 Приват.

5375 4114 1133 8754 Моно.

Будемо вдячні за будь яку можливу допомогу, а також просимо Ваших молитов!

Контакти настоятеля:
Тел.: 050 57 67 848