Різдвяні свята в Свято-Каперівському храмі

В Свято-Касперівськму зрамі пройшли служби Різдва Христового. Храм зустрічав усіх своєю неймовірною красою. Велика вдячність всім, хто приймав участь у прикрашені храму, ялинок, вуличних гірлянд та верткпу.

Які радісні та мелодійні колядки лунали в храмі. Наш хор попрацював та подарував на Різдво цілий концерт колядок!

Поздоровляємо всіх причастників Святих Христових Тайн!

Різвяні молитви торкались кожного сердця, адже це один із найголовніних свят православ’я. Отець Валерій зауважує кожному, що треба зберігати на душі у цей день радість, не дивлячись на життєві негаразди, хвороби, проблеми. Адже Господь єдиний знає коли нам надати гіркі діки, а коли солодкі.

На службі прозвучало привітання настоятеля храму протоієрея Іоання Гордієноко.

Лунали колядки та віншування гостей!

Недільна школа свято-Каперівського храму представила Різдвяну виставу “Мрія на Різдво”. Цього року Оля Гордієнко працювала з дітками та вийшла дуже легка, радісна вистава, яка дійсно піднімає настрій. Але ж ми знаємо, що за цим стоїть клопітка праця і Олі, як вихователя, і дітей та їхніх батьків.

Будемо ж вдячні за все нашому Богу-Отцю за те, що він низпослав Свого Єдинородного Сина нам на спасіння.